Skip to content
Skip to content

Jaano Vink

Esimest korda ma ei kuulnud Bendersist, vaid nägin … kuidas kivid naabrimehe katusele hakkasid liikuma 🙂

Suhtlus on olnud kiire, korrektne ja täpne. Minu küsimused said alati ammendava vastuse ning neile lisandusid ka asjatundlikud soovitused.
Materjalide tarne toimus vastavalt meievahelisele kokkuleppele ning sujus tõrgeteta.

Et olen sama kivi paigaldanud tänaseks kokku kolmele katusele, siis pole peljanud anda soovitust ka sõpradele.

Ove Musting

Müügijuht oli väga asjalik ja aitas palju kaasa mõelda. Kuna võtsin hiljem ka korstnate lahenduse, siis sellega seotud sertifikaatide ja paberimajandusega tegeleti kohe vajaduse tekkimisel. Kaalusin erinevaid tootjaid, Bendersi puhul sai oluliseks Skandinaavia kogemus ja väga pikk garantiiaeg. Bendersi tarne kiirus on tippklass, väga heaks eeskujuks.

Katuse tulemusega olen väga rahul, igal juhul mõistlikum kui plekk- ka väga suurte tuulte ja vihmaga on katus täiesti vaikne. Arvestades et elan mere ääres siis teistsugust katust kui kivi küll ei taha. Lisaks kivikatus näeb hea välja.

Kindlasti julgen soovitada Bendersit oma sõpradele- nii materjalide kui ka avatud ja asjaliku suhtlemise poolest tasemel ettevõte.

Raio Piiroja

Olin näinud Bendersi välistende ehituskaupluste juures, sealt leidsin ka sobiva kivi. Suhtlus müügijuhiga sujus hästi ja vastused olid professionaalsed.

Tähtis oli ka, et ladu asus Pärnus ja alati oli kõik kohe saadaval, ei pidanud midagi ootama. Näiteks katusealuskatted sain kätte varem kui ülejäänud materjalid, nii sai ehitus sujuvalt jätkuda. Tarne oli nii nagu lubatud, superkiire.

Päevase etteteatamisega oli auto ja kraana kohal. Tulemusega olen väga rahul- tegu on omanäolise katusega, mida päris igal sammul ei kohta. Julgen sellist katust ka teistele soovitada ja olen seda ka juba teinud.