fbpx

Benders Exklusiv

Sarmika välimusega katusekivi

Benders Exklusiv 1-laineline katusekivi on oma profiililt tugevam kui 2-laineline. See muudab Teie katuse pilkupüüdvamaks ja omanäolisemaks.

Kaal 3,9 kg
Alusel 240 tk
Pikkus 420 mm
Laius 280 mm
Roovisamm 310-375 mm
Ehituslik laius 250 mm
Ehituslik kõrgus 100 mm
Kaal/m² Ca 42 kg
Kulu/ m² 10,7-12,8 tk
Soovituslik kaldenurk alates >14°
exklusiv

Värvivalik

Bendersi betoonkatusekivide sortimendis on 27 värvitooni ja 4 pinnaviimistlusastet (Benderit, Antiik, Candor, Brilliant), mille hulgast endale meelepärane valida. Bendersi värv koosneb värvipigmentidest (raudoksiid), veest, sideainetest ja täiteainetest. See värv on Bendersi poolt spetsiaalselt välja töötatud ja toodetud betoonist katusekividele, mis tagab kividele maksimaalselt pika eluea.

Exklusiv Benderit

Äärelahendused

Benders pakub oma kivikatustele kahte erinevat äärelahendust, universaalset või parem-vasak äärt. Saad tutvuda, milline lahendustest võiks Sulle parmini sobida.

Vasak-parem äärekivi

Vasakut ja paremat äärekivi paigaldatakse nii nagu ka nimi ütleb, vastavalt katuse servale. Kivid jäävad peale paigaldamist katuse reakivide pinnaga samale kõrgusele ja viimistlevad ääre kõige soliidsemal moel.

Paigaldusega seotud täpse infoga saad tutvuda katuse paigaldusjuhendist.

2007415 Gavelpanna höger 88 mm Exklusiv Candor Mörkgrå 041098 - vasak parem

Universaalne äärekivi

Universaalne äärekivi sobib lihtsasti paigaldamiseks nii vasakule kui paremale. Tegemist on lihtsasti paigaldatava lahendusega. Kivi jääb peale paigaldamist katusepinnast kõrgemale ja on ülejäänud pinnast eristuv.

Paigaldusega seotud täpse infoga saad tutvuda katuse paigaldusjuhendist.

2007417 Gavelpanna vänster 88 mm Exklusiv Candor Mörkgrå 041198 äärekivi copy

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud kivikatuste näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

KATUSE LISATARVIKUD

Bendersi katuse lisatarvikud annavad sinu uuele katusele viimase lihvi. Olgu need betoonist lisatarvikud, nagu harja- ja äärekivid, või muud vajalikud lisad (ventilatsioon, läbiviigud, tihendustarvikud, ohutustarvikud jne). Meil on tootevalik, mis tagab sinu katusele pika eluea. Kõik lisatarvikud on toodetud vastu pidama põhjamaisesse kliimasse. Nende atraktiivne välimus on meeldivaks lisaboonuseks.

Miks Benders?

Katusekivi tasub materjalina eelistada, kui soovid madala müratasemega katusekattematerjali. Benders katusekivide topelt lukusoon tagab kivide täpse ühildavuse ja kindla veepidavuse. Kivid on toodetud vastu pidama muutlikele ilmastikuoludele – olgu selleks luvi, vihm, tuul või temperatuuride muutused.

Bendersi võimekus toota kõrgeima kvaliteediga katusekive on saavutatud tänu aastatepikkusele tootearendusele. Bendersi toodete kvaliteedi taga on pidev arendustöö, mis aitab meil hoida parimat taset. Tänu sellele saame me garanteerida, et mis iganes katusekivi Bendersist valite, olgu selleks poolmatt Benderit, kõrgläikega Candor või metalne Brilliant, saate igal juhul turu parima toote. Meie tootmine vastab Euroopa kõige kõrgematele kvaliteedinormidele.

  • Benders kivikatus on armastatuim nii Eestis kui Skandinaavias
  • Jagame Sinuga enda kogemust, mis on alguse saanud aastal 1960
  • Aitame Sul samm-sammult planeerida kõiki detaile ja leiame kõikidele küsimustele vastused
  • Pakume katusetoodete terviklahendusi, ehk saad kõik vajamineva ühest kohast
  • Võid olla kindel, et katus kestab ja on väga vastupidav, pakume Sulle 30 aastat tehasegarantiid.
  • Eesti logistikakeskuses on kaup kohe saadaval, see tagab Sulle kiire tarne olenemata aastaajast.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

Kontaktandmed


(Saan esimesena eksklusiivset infot Benders toodete kampaania soodustustest, olen kursis katuse ehituse- ja hooldusuudistega)

 
Maja tüüp
Renoveeritav maja
Uus maja
Töö teostaja
Teostan ise
Ehitaja
 
Lae siia projektifail
Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*